IV Niedziela Zwykła

Dziękując dzisiaj Bogu za wspaniałego patrona naszej parafii, prośmy Go o wstawiennictwo we wszelkich naszych przedsięwzięciach życiowych. Z racji parafialnego święta kieruję słowa podziękowań pod adresem naszych parafian, przyjaciół, sympatyków i wszystkich gości. O godzinie 1200 suma odpustowa. Od 16:00 modlimy się o pokój na świecie, 17:40 nowenna przed uroczystością Księdza Bosko.

• w środę – Liturgiczna uroczystość ku czci świętego Jana Bosko

• w czwartek na wieczorną Mszę świętą zapraszamy ministrantów, scholę, młodzież i dzieci z oratorium oraz rodziców.

• w piątek - Święto Ofiarowania Pańskiego oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego i pierwszy piątek miesiąca. Msze święte o godzinie 630 730 900 1030 1200 1630 1800. Podczas każdej Mszy świętej pobłogosławimy świece. Pamiętajmy o osłonach na świecach, żeby nie zalewać woskiem ławek. Złożone ofiary przekażemy na zakony kontemplacyjne. O 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja z udziałem Salezjanów Współpracowników i chętnych. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • w sobotę - wspomnienie świętego Błażeja. Od godziny 700 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  • w niedzielę 4 lutego Msza święta o godzinie 1500 dla Szkół Salezjańskich.

Fundacja „Ku Mądrości”, która działa przy naszej szkole zwraca się z prośbą o przekazywanie 1,5% podatku. Dzięki naszym dobrodziejom Fundacja czyni wiele dobra pomagając zdolnej, a niezamożnej młodzieży oraz uczestniczy w innych formach pomocy dzieciom i młodzieży w Sokołowie i na zewnątrz. Prosimy o wsparcie naszych działań również i w tym roku.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie parafialnej, naszym przyjaciołom i dobrodziejom. Pamiętamy o ludziach chorych, którzy razem z nami nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. Darem modlitwy otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia.