XIII Niedziela Zwykła

Przeżywając czas wakacyjny pamiętajmy o kontakcie z Bogiem. Dzisiaj od godziny 16.00 modlić się będziemy o pokój na świecie, o 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

W tym tygodniu przeżywać będziemy w Liturgii:

  • w środę - święto świętego Tomasza, Apostoła.

  • w pierwszy czwartek - dzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. O godzinie 8.00 Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach.

  • w pierwszy piątek Msze święte o godzinie 6.30,  8.00, 16.30, 18.00.

  • w pierwszą sobotę - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej oraz święto patronalne Apostolstwa Chorych. Od godziny 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

W czasie wakacji od 15.30 do 16.30 nie spowiadamy. Korzystajmy z tego Sakramentu podczas nabożeństw i Mszy świętych.

Dziękujemy Panu Bogu i ludziom za piękne prace prowadzone w naszej świątyni. Dziękuję za ofiary składane na ten cel w kancelarii i na tacę.

Najlepsze życzenia przekazujemy naszym parafianom, przyjaciołom i dobrodziejom. Serdecznie witamy gości, którzy przebywają w naszych rodzinach i w parafii. Życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Modlitwą otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia oraz chorych, którzy każdego dnia dźwigają krzyż razem z Chrystusem.

W dniu 5 lipca od godziny 8.00 w Przychodni Lekarskiej „OPTIMA”, będą prowadzone różnego rodzaju badania USG. Szczegółowe informacje w przychodni.

Przyjmijmy dar Bożego błogosławieństwa i pokoju.