XII Niedziela Zwykła

Dzisiaj od godziny 16.00 modlimy się o pokój na świecie, o 17.30 nowenna i nabożeństwo czerwcowe. Przeżywając czas wakacyjny pamiętajmy o kontakcie z Bogiem. Przypominam o obowiązku uczestniczenia we Mszy świętej niedzielnej. Zarówno Przykazanie Boże jak i Kościelne zobowiązuje nas do tego. Dobrowolne, bez poważnej przyczyny opuszczenie Mszy świętej w niedzielę jest grzechem ciężkim.

• W poniedziałek – uroczystość narodzenia świętego Jana Chrzciciela. O godzinie 17.30 złożymy hołd Wspomożycielce Wiernych.

• W piątek – wspomnienie świętego Ireneusza, biskupa i męczennika.

• W sobotę - Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godzinie 6.30, 8.00, 9.00, 18.00. Darem modlitwy otaczamy ks. biskupa Piotra z racji imienin, naszego Pana Organistę oraz innych solenizantów.

W dni powszednie Msze święte poranne i wieczorne będą odprawiane w kaplicy świętego Józefa. Kościół z powodu malowania jest wyłączony.

W czasie wakacji od 15.30 do 16.30 nie spowiadamy. Korzystajmy z tego Sakramentu podczas nabożeństw i Mszy świętych

Najlepsze życzenia przekazujemy parafianom, przyjaciołom i dobrodziejom. Serdecznie witamy gości, którzy przebywają w naszych rodzinach i w parafii. Życzymy wszystkim dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Modlitwą otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia oraz chorych, którzy każdego dnia dźwigają krzyż razem z Chrystusem.

Dobry Bóg niech obdarzy nas wszystkich darem błogosławieństwa i pokoju.