XI Niedziela Zwykła

Dzisiaj od 16.00 modlimy się o pokój na świecie, o 17.30 nowenna do Wspomożycielki Wiernych i nabożeństwo czerwcowe.

• w środęwspomnienie świętego Brata Alberta Chmielowskiego

• w piątekwspomnienie świętego Alojzego Gonzagi

W czwartek i w piątek peregrynacja Relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Szczegółowy program zamieszczony w gablocie ogłoszeń i na stronie parafii.

W piątek kończymy rok szkolny i katechetyczny. O godzinie 8.00 i o godzinie 18.00 Msza święta dla ogółu Przedszkoli i Szkół, o godzinie 10.00 Szkoły Salezjańskie: Liceum i klasa VII i VIII, o godzinie 12.00 klasy od I do VI.

Organizujemy wyjazd na Campo Bosco do Czerwińska nad Wisłą, które odbędzie się od 22 do 25 sierpnia. Campo Bosco to festiwal młodych, przepełniony modlitwą, konferencjami z ciekawymi ludźmi oraz koncertami, a to wszystko w duchu salezjańskim. Wydarzenie jest przeznaczone dla młodzieży 14+.  Więcej informacji i zapisy u ks. Adriana lub pod nr tel. 532 476 904.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie eucharystycznej oraz waszym najbliższym. Pamiętamy w modlitwie o chorych, którzy są w naszych rodzinach oraz o solenizantach i jubilatach tego tygodnia.

Dobry Bóg niech obdarzy nas wszystkich darem błogosławieństwa i pokoju.