X Niedziela Zwykła

Dzisiaj od godziny 16.00 modlić się będziemy o pokój na świecie, o godzinie 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

• w poniedziałek – 25 rocznica Wizyty Apostolskiej Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie

• we wtorek – wspomnienie świętego Barnaby apostoła

• w czwartek – wspomnienie świętego Antoniego z Padwy. Jest to dzień imienin biskupa seniora Antoniego Dydycza. W modlitwie polecajmy Bogu dostojnego solenizanta. O godzinie 17.00 nabożeństwo fatimskie połączone z czerwcowym

• w piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala męczennika. O godzinie 1200 Msza święta z udziałem chorych i adoracja Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj z racji 25 rocznicy pielgrzymki Ojca świętego Jan Pawła II do Drohiczyna po każdej Mszy świętej zatrzymujemy się przy krzyżu, który poświęcił Jan Paweł II i modlimy się za całą naszą diecezję.

20 i 21 czerwca przeżywać będziemy piękną Uroczystość. W naszym mieście – w Konkatedrze będą relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów. Na plakatach zamieszczony jest szczegółowy program Peregrynacji. Proszę grupy parafialne o kontakt z opiekunami, w jaki sposób będziecie zaangażowani.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie parafialnej, przyjaciołom i dobrodziejom. Pamiętamy o ludziach chorych, starszych, którzy razem z nami nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. Darem modlitwy ogarniamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

Dobry Bóg niech obdarzy nas darem błogosławieństwa i pokoju.