Najświętszej Trójcy

Uroczystość dzisiejsza niech pobudzi nas do oddawania czci Bogu w Trzech Osobach. Od godziny 16.00 modlitwy o pokój na świecie, o 17.30 nabożeństwo majowe.

W tym tygodniu przeżywać będziemy w Liturgii:

  • w środę – wspomnienie świętej Urszuli Ledóchowskiej

  • w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte dla ogółu wiernych o godzinie 6.30, 7.30, 9.00, 10.00, 12.00, 16.30, 18.00, 19.30. Po Mszy świętej o godzinie 10.00 wyjdziemy do ołtarza przy Sokołowskim Ośrodku Kultury i będziemy uczestniczyli w procesji. Jeżeli ktoś sobie życzy to w Konkatedrze o 9.30 Msza święta i rozpoczęcie procesji. Dzieci po Mszy świętej o godzinie 9.00 lub po 10.00 włączają się do procesji. Cała oktawa – o godzinie 17.30 nabożeństwo i procesja przy kościele. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy świętej zbiórka ofiar na kwiaty do ołtarza na Boże Ciało.

  • w piątek – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

  • w sobotę – wspomnienie świętego Justyna męczennika. O godzinie 7.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej soboty miesiąca, o 10.00 świecenia kapłańskie w katedrze drohiczyńskiej, o 18.00 Msza święta z udziałem wspólnoty różańcowej. Darem modlitwy obdarzymy wszystkie dzieci z racji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

  • w niedzielę o godzinie 15.00 dodatkowa Msza święta z udziałem Szkół Salezjańskich.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie parafialnej, sympatykom i gościom. Najlepsze życzenia składamy wszystkim Mamom z racji dzisiejszego święta. Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, zdrowia, radości, nadziei, szacunku i wdzięczności od dzieci. Pamiętamy o chorych, którzy nie mogą przybywać do kościoła. Darem modlitwy obdarzamy wszystkich, którzy wspierają chorych oraz solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

Bóg niech obdarzy nas darem błogosławieństwa i pokoju.