Wniebowstąpienie Pańskie

Dzisiaj o godzinie 10.30 i o 12.00 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, od godziny 16.00 modlimy się o pokój na świecie, 17.30 nabożeństwo majowe.

W tym tygodniu przeżywać będziemy Liturgii:

• w poniedziałek – o godzinie 17.00 nabożeństwo fatimskie

• we wtorek – święto świętego Macieja, Apostoła

• w czwartek – święto świętego Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski

• we wtorek, w środę i w czwartek zapraszamy młodzież klas VIII na Mszę Świętą o godzinie 8.00, przed egzaminami z poszczególnych przedmiotów.

• w sobotę o godzinie 10.00 i 11.30 Uroczystość odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego, Komunia Święta Rocznicowa. O godzinie 22.00 rozpocznie się czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Poprowadzi je ksiądz Robert Grzybowski. Zakończenie Mszą Świętą o godzinie 2400 i agapa.

• W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msza święta odpustowa ku czci Wspomożycielki Wiernych o godzinie 12.00. Po Mszy świętej festyn rodzinny z zaangażowaniem grup parafialnych, przyjaciół i całej społeczności Szkół Salezjańskich. Będą gry, zabawy, występy artystyczne, posiłek festynowy. Oczekujemy na wszelkie pomysły, podpowiedzi oraz na chętnych, którzy pragną się w czymś zaangażować (przygotować i przynieść ciasto). O godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Msza święta i spotkanie Salezjanów Współpracowników.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie Eucharystycznej, wszystkim gościom oraz waszym najbliższym. Łączymy się z tymi, którzy są chorzy i nie mogą razem z nami uczestniczyć w Eucharystii. Darem modlitwy otaczamy tych, którzy posługują chorym oraz solenizantów i jubilatów tego tygodnia.