VI Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj od godziny 16.00 modlimy się o pokój na świecie, o godzinie 16.30 Msza święta z udziałem wspólnoty różańcowej o 17.30 nabożeństwo majowe.

• w poniedziałek święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące

• od wtorku o godzinie 8.00 Msza święta z udziałem Maturzystów i ich rodzin

• w środę - uroczystość świętego Stanisława biskup i męczennika, głównego patrona Polski. Podczas Mszy świętej o godzinie 18.00 modlić się będziemy w intencji solenizantów. Zapraszamy parafian i przyjaciół.

• w czwartek, 9 maja, zapraszamy młodzież - oratoryjną, szkolną, ministrantów, scholę, na mszę św. o godz. 18.00. Będziemy się modlić o nowe powołania i o dobre rozeznanie powołania, będzie nam w tym towarzyszył ks. Łukasz Dumiński, salezjanin pracujący w Ośrodku Młodzieżowo-powołaniowym Emaus w Czerwińsku. Po mszy świętej zapraszamy młodzież do oratorium na poczęstunek i wspólne rozmowy.

• w piątek o godzinie 12.00 Msza święta z udziałem chorych i adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek pierwszy dzień nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

• w sobotę o godzinie 14.00 pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy świętych o godzinie 10.30 oraz o godzinie 12.00 dzieci klas trzecich przystąpią do Pierwszej Komunii świętej. Ławki będą zajęte przez dzieci i rodziny. Zapraszam na inne godziny tych, którzy regularnie przybywają na 10.30 i na 12.00. Spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią świętą w piątek od godziny 16.30.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie Eucharystycznej oraz waszym najbliższym. Łączymy się z tymi, którzy są chorzy i nie mogą razem z nami uczestniczyć w Eucharystii. Darem modlitwy otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.