V Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj od godziny 16.00 modlimy się o pokój na świecie.

• w poniedziałek - święto świętej Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy, a także Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej

• w środę - wspomnienie świętego Józefa Rzemieślnika, patrona ludzi pracy. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17.30

• w czwartek - wspomnienie świętego Atanazego, biskupa i doktora kościoła. Pamiętajmy, że jest to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Prosimy o wywieszenie flag.

• w piątek - uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski, Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Pierwszy piątek miesiąca. Msze święte będą odprawiane o godzinie 6.30, 7.30,  9.00, 10.30, 12.00, 16.30, 18.00. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• w sobotę - wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków. Od godziny 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, wieczorna Msza święta z udziałem Wspólnoty różańcowej

Najlepsze życzenia przekazujemy całej wspólnocie Eucharystycznej oraz waszym najbliższym. Łączymy się z tymi, którzy są chorzy i nie mogą razem z nami uczestniczyć w Eucharystii. Darem modlitwy otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia.