Niedziela Chrztu Pańskiego

7 stycznia 2024r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiejszy dzień, święto Chrztu Pańskiego, przypomina nam nasz własny chrzest, w którym obmyci ze starego człowieka, staliśmy się uczestnikami społeczności zbawionych. O godzinie 1600 modlimy się o pokój na świecie, 1630 Msza święta z udziałem Wspólnoty Różańcowej.

Dziękujemy serdecznie uczestnikom orszaku Trzech Króli, tym, którzy przygotowali scenki na trasie, wolontariuszom, dzieciom, młodzieży, nauczycielom, zespołom śpiewaczym, policjantom i wszystkim uczestnikom.

W piątek o godzinie 1200 Msza święta z udziałem chorych i adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę o godzinie 1400 pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Rozkład wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni:

Ulice

08 stycznia poniedziałek

• Spółdzielcza – bloki nr 2, 4, 6, 8

09 stycznia wtorek

• Spółdzielcza – bloki nr 1, 3, 5, 7, 9 ul. Olszowa, Spacerowa, Widokowa

10 stycznia środa

• Księdza Bosko bloki 8, 8A, 14 A B C D, 18, 18A B

11 stycznia czwartek

• ul. Miłosna bloki 1, 3, 5, ul. Andersa, Wiatraki

12 stycznia piątek

• Wyspiańskiego bloki nr 2, 3, 4, ul. Sadowa

13 stycznia sobota

• Księdza Bosko domy, Dominika Savio, św. Franciszka

• Huberta, Zofii, Szmaragdowa, Wysoka, Ogrodowa, Polna, Polowa, Zdrojowa, Księżycowa, Działkowa

• Bartoszowa domy i Kolonia Bartosz

15 stycznia poniedziałek

• Gałczyńskiego bloki nr 2, 3, 4, 5, 7

16 stycznia wtorek

• Gałczyńskiego bloki nr 6 8 9 10 11

17 stycznia środa

• Gałczyńskiego bloki nr 12, 13, 15, 17

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godziny 1600 w sobotę od 1000

Składam serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro, życzliwość, którą okazujecie nam podczas odwiedzin duszpasterskich.

Najlepsze życzenia przekazujemy wspólnocie parafialnej, przyjaciołom i gościom. W modlitwie łączymy się z ludźmi chorymi, którzy nie mogą przybywać do świątyni oraz otaczamy modlitwą wszystkich solenizantów i jubilatów.