22 maja 2022 r.

VI Niedziela Wielkanocna

 

Dzisiaj cieszymy się Uroczystością Odpustową ku czci Wspomożycielki Wiernych. O godzinie 1200 Msza świta pod przewodnictwem księdza Zbigniewa Dziedzica, z racji 50 rocznicy święceń kapłańskich. Po Mszy świętej procesja i festyn parafialno szkolny. O godzinie 1730 nowenna do Wspomożycielki Wiernych i nabożeństwo majowe.

W tym tygodniu przeżywać będziemy w Liturgii:

  • poniedziałek, wtorek, środa to kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje oraz modlić się będziemy za wszystkich dotkniętych różnymi kataklizmami i za kraje głodujące.

  • we wtorek o godzinie 1730 złożymy hołd Wspomożycielce Wiernych, przeżywając liturgiczną uroczystość ku Jej czci

  • w środę – po Mszy świętej wieczornej rozpocznie się czuwanie modlitewne.

  • w piątek – o godzinie 1000 świecenia diakonatu w katedrze drohiczyńskiej. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

  • w sobotę – o godzinie 1000 świecenia kapłańskie w katedrze drohiczyńskiej

  • w niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Najlepsze życzenia przekazujemy całej wspólnocie Eucharystycznej oraz waszym najbliższym. Łączymy się z tymi, którzy są chorzy i nie mogą razem z nami uczestniczyć w Eucharystii. Darem modlitwy otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Najlepsze życzenia kieruję pod adresem wszystkich MAM z racji ich święta, które przeżywać będziemy w czwartek.

Dziękuję bardzo serdecznie za ofiary, które składacie na potrzeby naszego kościoła, tutaj w świątyni oraz przez konto parafialne.

Bóg niech obdarzy nas darem błogosławieństwa i pokoju.

 

 ks. Stanisław Stachal - proboszcz

 

 

Parafia św. Jana Bosko

08-300 Sokołow Podlaski ul. Sadowa 2

tel: 25 - 787 22 50

nr konta bankowego: Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim

63 9221 0000 0027 9767 2000 0010