22 maja 2022 r.

VI Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj cieszymy się Uroczystością Odpustową ku czci Wspomożycielki Wiernych. O godzinie 1200 Msza świta pod przewodnictwem księdza Zbigniewa Dziedzica, z racji 50 rocznicy święceń kapłańskich. Po Mszy świętej procesja i festyn parafialno szkolny. O godzinie 1730 nowenna do Wspomożycielki Wiernych i nabożeństwo majowe.

• poniedziałek, wtorek, środa to kwartalne dni modlitw o dobre urodzaje oraz modlić się będziemy za wszystkich dotkniętych różnymi kataklizmami i za kraje głodujące.

• we wtorek o godzinie 1730 złożymy hołd Wspomożycielce Wiernych, przeżywając liturgiczną uroczystość ku Jej czci

• w środę – po Mszy świętej wieczornej rozpocznie się czuwanie modlitewne.

• w piątek – o godzinie 1000 świecenia diakonatu w katedrze drohiczyńskiej. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

• w sobotę – o godzinie 1000 świecenia kapłańskie w katedrze drohiczyńskiej

• w niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Najlepsze życzenia przekazujemy całej wspólnocie Eucharystycznej oraz waszym najbliższym. Łączymy się z tymi, którzy są chorzy i nie mogą razem z nami uczestniczyć w Eucharystii. Darem modlitwy otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. Najlepsze życzenia kieruję pod adresem wszystkich MAM z racji ich święta, które przeżywać będziemy w czwartek.

Dziękuję bardzo serdecznie za ofiary, które składacie na potrzeby naszego kościoła, tutaj w świątyni oraz przez konto parafialne.

ks. Stanisław Stachal - proboszcz

Parafia św. Jana Bosko