XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
  25 lipca 2021r.

 

W dniu dzisiejszym poświęcenie pojazdów po każdej Mszy świętej. Mamy możliwość złożenia ofiary na zakon sióstr Nazaretanek.

Zachęcam do duchowej pielgrzymki w grupie srebrnej. Zapisy w kancelarii parafialnej.

W tym tygodniu przeżywać będziemy w Liturgii:

  • w poniedziałek - wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

  • w czwartek - wspomnienie świętej Marty

  • w sobotę – wspomnienie świętego Ignacego z Loyoli. Msza święta wieczorna w sobotę z formularza niedzielnego o godzinie 1900. Wcześniej są uroczystości ślubne.

Najlepsze życzenia przekazujemy całej wspólnocie parafialnej, wszystkim gościom i sympatykom dzieł świętego Jana Bosko. W modlitwach pamiętamy o chorych, którzy razem z nami nie mogą gromadzić się w świątyni oraz o wszystkich, którzy im posługują. Darem modlitwy otaczamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia. W dniu dzisiejszym naszego współbrata księdza Krzysztofa Woźniaka i innych solenizantów.

Bardzo proszę tych, którzy korzystają z placu zabaw oraz z boisk, aby przestrzegali regulaminu. Dzieci muszą być zawsze z opiekunami w celu bezpieczeństwa. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią też potrzebni są opiekunowie. Pamiętajmy o odpowiedzialności za cały teren wokół kościoła, szkół salezjańskich, domu zakonnego. Dbajmy o czystość i bezpieczeństwo. Po bratersku, ale też stanowczo upominajmy tych, którzy nie chcą podporządkować się obowiązującym przepisom.

Informacja dla rodziców: W czwartek od godziny 1700 do 1900 będą wydawane zdjęcia z Uroczystości Pierwszej Komunii świętej.

Dobry Bóg niech obdarzy nas wszystkich darem błogosławieństwa i pokoj

 

 ks. Stanisław Stachal - proboszcz

 

 

  --------------------------------------------------------------

Parafia św. Jana Bosko

08-300 Sokołow Podlaski ul. Sadowa 2

tel: 25 - 787 22 50

nr konta bankowego: Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim

63 9221 0000 0027 9767 2000 0010