Złota Róża

Apostolat Złotej Róży jest jedną Złotą Różą duchową Maryi w Ogrodzie Róż. Ubogacamy Kościół wypraszając ogrom łask dla kapłanów, alumnów i osób konsekrowanych oraz święte powołania kapłańskie. Dajemy najpiękniejszy prezent naszym kapłanom każdego dnia. Jesteśmy więc pod szczególną opieką Jezusa i Maryi, św. Jana Pawła II - Patrona Złotej Róży.

Apostolat Złota Róża istnieje w naszej parafii od 6 sierpnia 2009 r. Liczy 21 osób, które kolejno w wyznaczonym dniu modlą się za kapłanów poprzez post, modlitwę różańcową, koronkę do Bożego Miłosierdzia, koronkę Złotej Róży oraz cotygodniowegoo Nieustającego Różańca w intencjach Maryi za kapłanów.

Duchowym opiekunem Apostolatu Złotej Róży w naszej parafii jest. ks. Sławomir Goworek SDB, animatorem jest Marianna Kalinowska.