Drodzy Ministranci!

Pozdrawiam Was Bardzo serdecznie oraz Waszych Rodziców. Jesteśmy w trudnej sytuacji, która nie pozwala nam fizycznie się spotykać w kościele i na salezjańskim placu zabaw. Polecam Was Wszystkich Dobremu Bogu oraz zachęcam do korzystania z tego, co dają nam środki społecznego przekazu. Msze święte, nabożeństwa, konferencje, katechezy niech przyczyniają się do kształtowania ducha i w ten sposób przygotowujcie się na spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem.

Pamiętajcie o duchowej Komunii świętej, która umocni Was w tym szczególnym czasie.

Formuła komunii duchowej:

Panie Jezu, ponieważ nie mogę w tej chwili przyjąć  Ciebie w  Świętym Sakramencie Eucharystii, z powodu pandemii,  błagam Cię, abyś przyszedł duchowo do mojego serca w duchu Twojej świętości, w prawdzie Twojej dobroci, w pełni Twojej władzy, w łączności z Twoimi tajemnicami i w doskonałości Twoich dróg. O Panie, wierzę, zawierzam, wychwalam Ciebie. Żałuję za wszystkie moje grzechy. O najświętszy sakramencie, o Boski sakramencie, zawsze niech będzie Twoja wszystka chwała i dziękczynienie.