Serdecznie witamy wszystkich naszych drogich parafian, przyjaciół i sympatyków, na naszej parafialnej stronie, która została wydzielona jako odrębna strona, w ramach reorganizacji strony Zespołu Szkół Salezjańskich "Lux Sapientiae". Będzie tu można zapoznać się z najświeższymi ogłoszeniami parafialnymi, zapowiedziami przedślubnymi, godzinami otwarcia kancelarii parafialnej, kiedy są odprawiane nabożeństwa liturgiczne i jakie pełnimy posługi, salezjanami pracującymi w naszej parafii, przeczytać relacje i pooglądać zdjęcia z najważniejszych wydarzeń, zapoznać się z grupami działającymi w naszej parafii, do których przynależności gorąco zachęcamy i wiele innych spraw, które można dokonać poprzez stronę internetową... Życzymy miłego korzystania z naszej strony i częstego sprawdzania, co wydarzyło się w naszej parafii...
Niech święty Jan Bosko - Patron naszej parafii, wybłaga Wam u Boga wszelkie możliwe łaski i zaraża Was salezjańską radością.