Kochani Parafianie i Przyjaciele!

 

Przeżywaliśmy  nasze święte rekolekcje w dniach od 22 do 25 marca 2020 roku. Miały one inny charakter, niż w poprzednich latach. Nasze rozważania rekolekcyjne, które mieliśmy możliwość przeżywać w rodzinnych domach, ubogaciło przepiękne Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Chrystus w symbolu Krzyża odwiedził nasze ulice       i osiedla; domy i mieszkania.    

Bardzo serdecznie dziękuję Mieszkańcom poszczególnych ulic, którzy tak chętnie odpowiedzieli na Chrystusowe zaproszenie i oczekiwali na Niego w oknach, na balkonach oraz na swoich posesjach. 

Składam serdeczne podziękowanie tym, którzy ofiarowali swój czas oraz użyczyli samochodu, który na kilka godzin stał się bardzo wymowną i wspaniałą kapliczką (ks. Dariuszowi, Panom: Jackowi, Piotrowi, Pawłowi, Mariuszowi).

W tym trudnym czasie bądźmy razem i obdarowujmy się "BOGACTWEM", które nigdy nie traci wartości. 

 

ks. Stanisław Stachal - proboszcz